4.5
12 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
סַימון – שיפוץ וחידוש הבית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מי אנחנו?

 
שיפוצים מביאים איתם המון דאגות ולחצים. אבל כשיש לכם על מי לסמוך, התקופה הזו יכולה לעבור הרבה יותר בקלות, וזו בדיוק המטרה שלנו בסימון שיפוץ וחידוש הבית: להוריד לכם לפחות דאגה אחת מהלב.
 
 

איך אנחנו עושים את זה?

 
  • אנחנו חברים בהתאחדות קבלני השיפוצים בישראל (מס' חבר 3094) – זהו הארגון היציג של קבלני השיפוצים והמשפצים בארץ. הוא הוקם כדי למגר את תופעת "החאפרים" בתחום, להעלות את רמת השיפוצים, לשמור על אתיקה מקצועית ולשמור על רווחת המעסיק והמועסק בעת ביצוע השיפוצים.
  • אנחנו מבצעים שיפוצים וריצופים כבר יותר מ- 25 שנה – הניסיון העשיר שבידנו מייעל ומקצר מקצועית את זמני העבודה, מבלי לפגוע באיכותה. ככה אתם יכולים ליהנות מהמבנה המשופץ ולחזור לשגרת חייכם מהר יותר.
  • אנחנו מתמחים בכל סוגי השיפוצים הכלליים במקום להתרוצץ מקבלן לקבלן, אנחנו מספקים לכם תחת קורת גג אחת את כל סוגי השיפוצים, כולל: עבודות ריצוף של אבן טבעית ובריקים מכל הסוגים, עבודות חשמל ואינסטלציה, עבודות צבע וגבס ועוד.
  • אנחנו מלווים אתכם לאורך כל התהליך ונותנים לכם אחריות – אצלנו תמיד תקבלו ייעוץ מקצועי: בתחילת התהליך, במהלכו וגם לאחר סיומו, אם תרגישו צורך בכך. על כל עבודת השיפוצים תקבלו אחריות לשנה, והצוות שלנו תמיד ישמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מענה על כל בקשה.
 
אז אם אתם רוצים לשפץ בלי דאגות מיותרות, פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר אטרקטיבית מהמומחים שלנו: 072-3226939.
 
 
 
 
 
 
 
 
מבצע מיוחד לחורף!
 
שיפוץ מלא של חדר האמבטיה במחיר סופר אטרקטיבי!
רוצים לשמוע פרטים נוספים? צרו קשר עוד היום - 072-3226939
 
 
 
מבצע מיוחד לחורף!